Wij hebben de rondreis Maleisie, Cambodja en Vietnam gemaakt van 16 november tot 6 december. Alles was heel goed verzorgd en geregeld. We hoefden nergens entreegelden te betalen, omdat dit al in het reisbedrag was opgenomen en Bas Travel ervoor had gezorgd dat alles vantevoren betaald was. We hadden ook drie diners, welke heel goed verzorgd waren. De hotels waren heel goed en niet ver gelegen van markten en winkels. Je kon een tuktuk of taxie bestellen via het hotel naar het centrum of waar je ook maar naar toe wilde. Taxies en tuktuks kosten maar een paar euro dus was heel goed te doen. Vooral in onze vrije tijd en dagen hebben wij hier heel veel gebruik van gemaakt. De tourguides waren ervaren en vriendelijk.
De enige calamiteit welke wij hadden ondervonden was dat onze ochtend vlucht vanuit Hue naar Hanoi was gecancelled. Wij kwamen hier pas op het airport achter. De volgende vlucht was pas laat in de middag. Natuurlijk waren wij hier niet blij mee. Het agency in Vietnam en Bas Travel hebben ervoor gezorgd dat wij met ongeveer twee uur rijden naar Danang airport konden en alsnog vrij snel naar Hanoi konden vliegen. Bij nader inzien toch heel goed opgelost.
Ik wil bij deze ook Sushil van Bas Travel en Ariana van de agency in Vietnam bedanken dat ik mijn horloge, welke ik was vergeten bij de checkpoint op het airport in Hanoi, terug heb gekregen. Beiden hebben ervoor gezorgd dat een klant van Bas Travel het voor mij kon meenemen naar Nederland. Bij deze ook dank aan de lieve mevrouw die het voor mij heeft meegenomen.
Al met al een fantastische ervaring en een hele goede reis gehad.